Matej Heštera i Stela Blaž plasirali se u C kategoriju

Zabava, 29. travnja 2008.
  
Dona Blaž i Luka Jurišić

U zagrebačkom Domu sportova održan je veliki međunarodni plesni bodovni turnir. Više od 200 plesnih parova pristiglo je iz svih dijelova svijeta. Zagreb je ugostio plesače iz Japana, Njemačke, Italije, Slovenije, Ukrajine, Rusije i drugih zemalja.

Na bodovnom turniru natjecali su se i plesni parovi Športsko-plesnog kluba ''H-8'' Virovitica. Najbolji rezultat postigao je Luka Jurišić (OŠ Pitomača) i Dona Blaž (OŠ V. Nazor, Virovitica) koji su od polufinala u standardnim plesovima (konkurencija od 8 plesnih parova) do finala osvojili drugo mjesto. Isti plesni par, Luka i Dona, u latinsko-američkim plesovima od polufinala (konkurencija od 9 plesnih parova) do finala osvajaju 5 mjesto.

Uz njih svrstao se je plesni par Ivan Horvat i Svea Badanjek (OŠ V. Nazor, Virovitica), koji su u finalu od 7 plesnih parova u standardnim plesovima osvojili odlično 3 mjesto, jer Slovenci su bili prezahtjevan izazov za viši plasman u ovome trenutku za Ivana i Sveu.

U najmlađoj kategoriji u standardnim plesovima treće mjesto u standardnim i četvrto u latinsko-američkim plesovima osvojio je Sven Jurišić (OŠ Pitomača) i Ivana Silvaš (OŠ I.B.Mažuranić, Virovitica), Ivan Meheš (Grubišno Polje, Gimnazija) i Antonija Bojtor (OŠ V.Nazor) u standardnim plesovima osvajaju 5 mjesto i u latinsko-američkim plesovima 3 mjesto.

Posebno radosni bili su Matej Heštera (OŠ Grubišno Polje) i Stela Blaž (OŠ V. Nazor, Virovitica) koji su osvajanjem 2 mjesta u latinsko-američkim plesovima ušli za godinu dana u visoku plesnu ''C'' kategoriju i tako potvrdili svoj rad i talent, na najljepši mogući način. To je ujedno i veliko priznanje struci i organizaciji rada u klubu. Iza njih vrlo brzo očekuju istu kategoriju Ivan Horvat i Svea Badanjek u standardnim plesovima.

Svako natjecanje pokazuje uzlaznu liniju napredovanja plesnih parova ''H-8'', što je na najbolji način pokazao plesni par Luka Jurišić i Dona Blaž u obje kategorije dok Ivan Horvat i Svea Badanjek se ističu po sve boljim rezultatima u standardnim plesovima.

Plesni par Matej Heštera i Stela Blaž preuzimaju u klubu primat u latinsko-američkim plesovima. Ostali parovi također pokazuju vidljiv napredak i mogu biti ponosni na svoju plesnu prezentaciju, ali to nije bilo dovoljno za zapaženiji rezultat.

Otvoreno 482 puta
 
Vaše ime
Adresa e-pošte
Komentar
 
1 Ninili, 29.04.2008. 15:23,
Tonkica mojaa=))
samo tako dalje..
Pozz svima..
 
 
2 mala greška..., 29.04.2008. 15:48,
molimo ispravak... u c su išli plesni par matej heštera i stela blaž,a ne luka i dona kako piše na velikom naslovu!
 
 
3 , 29.04.2008. 15:50,
ušli*
 
 
4 , 30.04.2008. 07:47,
vijest nova,
ali slika full stara (2007 godina)
 
 
5 , 30.04.2008. 08:33,
Ha, gle... Svaka im čast!!!
 
 
6 , 01.05.2008. 13:10,
Bravo Dona, prekrasna si!
 
 
7 7-podrška, 01.05.2008. 21:02,
... čestitke na uspjesima, ...imate veliku podršku .....samo naprijed h8.....pozdrav i vašim trenerima...
 
 
8 AJS NIGRUTIN, 01.05.2008. 21:28,
A DI JE BALETAN BARBI IVAN I HRVOJJE HORVAT
 
 
9 AJS NIGRUTIN, 01.05.2008. 21:29,
JOJ POGRIJESIO SAM IVANA I HRVOJA HORVAT
 
 
10 ..gaby..., 03.05.2008. 23:57,
ajde.....
bravo stela....
bravo matej....
samo tako nastavite....
kissy...
 
 
11 ..:@nchy:.., 08.05.2008. 16:32,
najbolji su MARKO ASIĆ I ANA BOGATI I DONA BLAŽ I LUKA JURIŠIĆ ana jelak