
U mlakoj atmosferi Sportske dvorane Tehničke škole Virovitica, večeras je odigrana finalna utakmica malonogometnog turnira Prajo & Co. cup, vrijednog 222.222,22 kuna. Pobjednik financijski najvrjednijeg turnira u ovom dijelu Europe je malonogometna ekipa Domusa iz Virovitice, čije boje su branili nogometaši MNK Gospića, a koja je bila bolja od osječke Patike (5:1).
Pobjedniku ovogodišnjeg turnira, koji će ostat zapamćen po lošijoj organizaciji od prošlogodišnje, pripala je nagrada od 140.000,00 kuna koje je osigurala virovitička građevinska tvrtka Prajo & Co.
Turnir će posjetiteljima ostat u sjećanju po visokoj cijeni ulaznica. Dnevna ulaznica stajala je 15,00 kuna, dok je za jednu polufinalnu utakmicu valjalo izdvojiti 20,00 kuna. Druga polufinalna utakmica nije odigrana jer se sudionici jednostavno nisu pojavili, a isti slučaj bio je i s utakmicom za treće mjesto.
Organizatora to nije omelo u nakani da za jednu utakmicu uzme 20,00 kuna, a da pritom posjetitelje utakmice ne obavijesti da do drugog polufinalnog susreta neće doći. Negodovanje nazočnih posjetitelja koji su se osjećali prevarenim nastalo je kada je tu vijest priopćio dežurni spiker. Djelomičnu ispravku propusta organizatori su danas napravili kada su dozvolili svim posjetiteljima finala slobodan ulaz.
Osim ne igranja polufinala i susreta za treće mjesto, ovogodišnji turnir ostat će zabilježen kao turnir s najlošijim razglasom koji je odašiljao nerazumljivi glas spikera.
Gradonačelnik dočekan zviždukom publike
Pehare i medalje najboljim ekipama podijelili su predsjednik Županijskog nogometnog saveza Đuro Bukvić, predsjednik Turističke zajednice grada Virovitice Zdenko Hercigonja, gradonačelnik Virovitice Zvonko Kožnjak (kojeg je publika pozdravila zviždukom), a glavnu nagradu u visini 140.000,00 kuna, predstavniku Domusa Igoru Bajseru, predao je direktor Prajo & Co grupe, Zoran Prajo. Nagrade najboljim pojedincima su uručili novinari Goran Gazdek (Glas Slavonija) i Zvonko Jesenković (Virovitički list).
Domus – Patika 5:1
VIROVITICA Sportska dvorana Tehničke škole. Gledatelja: 1500. Suci: Mladen Lončar i Kistijan Strusa
STRIJELCI: 1:0 – Ibrišimović (3), 1:1 – Petrović (4), 2:1 – Novak (12), 3:1 – Sobral (17), 4:1 – Sobral (25), 5:1 – Knez (26)
DOMUS: Knez, Bulić, Novak, Simeunović, Ibrišimević, Drndić, Tomičić, Hertl, Sobral, Barros, Rimac.
MNK PATIKA: Ranisavljević, Petrović, Hrušovski, Duvančić, Mehić, Ibrahimović, Ađulović, Ramić, Dokonal, Babić, Ratković.
Tko su najbolji igrači turnira?
Najbolji igrač: Milivoj Simeunović (Domus), Najbolji strijelac: Sergio Camara Sobral (Domus), Najbolji vratar: Vlada Ranisavljević. (aj)
Ostale vijesti
-
03/07/2008
Gradonačelnik Kirin i pročelnica Aragović odgovaraju na Vaša pitanja!
-
03/07/2008
Kirin: Neka se investitor više ne izmotava!
-
04/07/2008
Otvorenje željezničko – cestovnog prijelaza s automatskim branicima u Bistrici
-
03/07/2008
Polaznike košarkaškog kampa ugostio gradonačelnik Kirin
-
03/07/2008
Dvanaest HDZ-ovaca darovalo krv








Svaka čast i da nagodinu bude još bolji turnir
Zato što igraju u banja luci polufinale i šta će tu bezveze dolazit kad tam mogu i možda osvojit turnir.
Nadam se da ćte i 2008/09 osvojit turnir.... :-)
Domusov U-10 je osvojio treće mjesto na turniru,
Domus ima samo spozorski predznak i našoj djeci ništa nehvali, imaju sve o čem drugi klubovi mogu samo sanjat....
Jako je velika briga u Nk Svetom Đurđu, i najveća pažnja je posvećena mlađim kategorijskim uzrastima...
Tako da bi svi poželili imat tako dobrog sponzora kao Igora...
Za radnike nemožemo komentirat jer to neznamo,a za ovo Vam možemo reć...
A kad nemate novaca onda vam je dobar i Bajser jer vam da odgodu dok ne dobite plaću...
Pa ak tolko pljujete po njemu onda kupujte u drugim trgovinama...
A ak nisi skužio pola je dvorane bilo za Igora...
Vi ste svi glupi koji ste navijali za one...
Igor je pametan čovjek i zna kog će vodit u ekipu,vi se tu nemate šta mješat... :-)
Sam pljujete po drugima,pogledajte malo sebe...
AJD SUTI ZELJKO
Domus je najbolji...
Živio Nk"Domus Sveti Đurađ"....najbolji ste...