
![]() |
| Željko Zadro, foto: Virovitica Online |
Virovitica, 20. ožujka 2008. – Na sjednici Nadzornog odbora Viro tvornice šećera održanoj 19. ožujka donesena je odluka o promjenama u Upravi. Dosadašnjim članovima Uprave Damiru Bariću, Ivanu Totu i Ivanu Duvnjaku petogodišnji mandat ističe 26. ožujka 2008. godine. Na mjesto jedinog člana Uprave imenovan je dosadašnji prokurist Željko Zadro, koji dužnost preuzima 27. ožujka 2008.
Nadzorni odbor je izrazio zadovoljstvo dosadašnjim poslovanjem Vira i zahvalio dosadašnjim članovima Uprave koji su Viro tvornicu šećera vodili kroz razdoblje značajnih strukturnih promjena i učinili je jednim od vodećih hrvatskih izvoznika.
Dosadašnji članovi Uprave ostaju na menadžerskim položajima unutar tvrtke i bit će zaduženi za područja njihove uže stručnosti. Do strukturnih promjena u Upravi došlo je slijedom nove razvojne faze u kojoj će biti važno da najstručniji ljudi preuzmu izvršne funkcije na čelu strateških odjela.
Ostale vijesti
-
06/09/2008
U Orahovici predstavljen promotivni film „5 for life"
-
06/09/2008
Otvoreni radovi na vodovodu Novaki - Višnjica - Španat - Gornji Miholjac
-
06/09/2008
VIDEO: Održan 1. ORC rally Virovitičko-podravske županije
-
06/09/2008
U nedjelju u Otrovancu - predstavljanje najveće košnice u Hrvatskoj
-
06/09/2008
U ponedjeljak potpisivanje ugovora o stipendiranju desetero učenika Virovitičko - podravske županije








